Karataş Reklam

1970 yılından bu güne, aralıksız hizmet veren firmamız reklam sektöründeki yenilikleri anında size ulaştırmayı, meslek ahlakı ve disiplini içinde öncü olmayı, kaliteli ve zamanında uygulamaları ile siz değerli müşterilerine 3. bin yılda da hizmet vermeyi bir güven borcu olarak sürdürmeye devam edecektir.

  KALİTE POLİTİKAMIZ

Açıkhava Reklamcılığı sektöründe yapmış olduğumuz faaliyetlerimizde bilgili, gelişen, çalışkan ve deneyimli kişilerden

oluşan kadromuz ve kurumsal yapımızla; müşteri memnuniyetini ve isteklerini ön planda tutarak mesleki iş kalitemizi

write essay for you

sürekli geliştirerek sıfır hata ile hizmet vermektir.

 

MİSYONUMUZ

Günümüzün zorlu piyasa şartlarında sektörde tutunmak, bulunduğu yeri korumak, akılda kalıcılığı sağlamak, daha geniş kitlelere ulaşmak adına yapılan ve tanıtımın vazgeçilmez bir unsuru olan reklam; doğru ellerde hayat bulduğu zaman başarıya ulaşacaktır.

Bu amaçla; “Reklam; kaliteli bir ürünü tüketiciye en iyi şekilde tanıtmaktır, uygulamak ise bir sanattır.” bilinci ile teknolojiyi ve alanımızda ki yenilikleri takip ederek sürekli kendini geliştirme çabası içerisinde olan uzman kadromuzla yüksek kalitede hizmet ve ürün üreterek  müşteriyi memnun etmektir.

VİZYONUMUZ

1970 yılından bugüne, ülke çapında binlerce metrekare hizmet üreten ve hizmetlerine aralıksız devam etmekte olan firmamız, reklam sektöründeki yenilikleri anında size ulaştırmayı, meslek ahlakı ve disiplini içinde öncü olmayı, kaliteli ve zamanında uygulamaları ile siz değerli müşterilerimize 3. Bin yılda da hizmet vermeyi bir güven borcu olarak sürdürmeye ve müşteri memnuniyeti temelli hizmet anlayışı ile sizlerden gelen istekleri kendi bilgi birikimimiz ile harmanlayarak yaratmış olduğumuz özgün projelerle sektörde marka olmaya devam edecektir.

Kısaca

İyi bir reklam ile tanıtılan sadece ürün yada hizmetleriniz değil aynı zamanda firmanızdır. O yüzden iyi bir reklam, firmanıza karşı kamuoyunda bir güven duygusu oluşturur. Bu güven duygusunun kalıcılığı ise o reklamın kalitesini gösterir. Sadece bir afiş ya da bir tabela diyerek geçmeyin. Çünkü insanların zihninde siz değil, aslında tabelanız, afişiniz ya da hizmetinizin resmi kalacaktır ve unutmayın, verilmek istenen mesaj, tanıtılmak istenen ürün ya da hizmet aslında aracın, yani reklamın kendisidir. Bu yüzden Karataş Reklam olarak bizler, işimizi her zaman ciddiyet içerisinde gerçekleştiririz.

  

ReklamAraç UygulamalarıBayi TabelalarıIşıksız TabelaYol Tabelaları

Güney’de Rakipsiz, Batı’ya Alternatif…

Ülke çapında binlerce m2 hizmet üreten Karataş Reklam üstün teknolojisi, bilgi birikimi , sahip olduğu çalışma zevki ve uzman kadrosuyla size reklamda kaliteyi sunuyor. Müşteri memnuniyeti temelli hizmet anlayışı içerisinde, sizlerin isteklerini dinliyoruz ve isteklerinizi kendi bilgi birikimimiz içinde harmanlayarak orjinal projeler üretiyoruz.